onLoad="window.onresize=new Function('if (navigator.appVersion==\'Netscape\') history.go(0);');">
Sayfa 10
Alternatif Kanser Tedavisi
13-Carctol kullanarak, kanser hastalığından tamamen kurtulmak münkün mü? Ve Carctol tedavisinin garantisi varmı?

Hastaların tümünün Carctol tedavisi ile yüzde yüz iyileşmesi söz konusu değildir.  Kanserli hastaların ancak yüzde otuz, kırk kadarında başarılı sonuçlar alınmıştır.  Bu oran hiçte küçümsenecek bir rakam değildir ve aksine odukça yüksektir.  Carctol la kanser tedavisi yapılan hastaların ortalama % 30-40 kadarı iyileşebilmektedir.  Bu oranın dışında kalanlar,  çok belirgin biçimde faydalanmışlardır.   Bu nedenlerle, ''sigorta'', ''garanti'', ''emin olma'', ''iddia'' gibi kavramları bu ilaçla özdeşleştirmeye kalkmayın.  Her yüz hastadan enaz otuzunun iyileşmesi, Carctol un görevini yapması demektir.  Morali bozuk, yaşamdan umudunu kesmiş veya Doktorlarca tedavisi kesilmiş (umutsuz vaka) hastalara, iki ay süreyle Carctol kullanmaları tavsiye olunur.
14-Karın boşluğunda aşırı sıvı toplanması (ASCITES) varsa, Carctol tedavi edebilir mi?

Karında, adına periton denen, iki katmanlı karın zarı vadır.  Birisi karnın iç yüzeyini bir astar gibi kaplamıştır, diğeri ise iç organları topluca bir arada tutar.  Periton, organların birbiri üzerinden kolayca kayabilmesi için bir sıvı üretir.  Bazan bu sıvı iki periton zarının arasına dolar, buna Ascites denir.  Ascites(asidoz), birçok kanser türünün belirtisi olabilir.  Bunların başlıcaları; yumurtalık, rahim, meme, bronchus (soluk yolu), kalın barsak (kolon), miğde ve pankreas kanserleridir.
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  28  29 30

15 - Ürünü ilk kez kullanacaklara, iki aylık bir uygulama tavsiye ediliyor? Bir aylık uygulama yeterli olamazmı? 

Carctol, bitkilerin belirli oranda harmanlanmasıyla oluşturulmuştur, etkisi yavaş ancak dengelidir.  Klinik arastırmalarda, ilacın etkisi ancak iki ay sonra belirgin hale gelmiştir, bu nedenle iki ay süreyle alınması tavsiye olunmaktadr.  Bu iki aylık muntazam uygulamanın sonunda, ilaç etkisini gösterirse, hastalıktan kurtulana kadar devam edilir. Aksi sözkonusu olursa uygulama durdurulabilir. Ancak hasta iki ayı tamamlamadan ilaçtan vazgeçerse, uygulama kesinlikle durdurulmalıdır.  Carctolun fiyatı, kanserli hastalara bir katkısı olsun ve her, hasta kullanabilsin düşüncesiyle, ekonomik tutulmuştur. Bir kür kemoterapi ve diğer klasik tedavi yöntemlerinin hastaya maliyetinin çok altında, bir fiyata sunulmaktadır.
Genel bilgiler-8

Hastalık ne kadar erken tespit edilirse, kanserden kurtulma şansının o kadar arttığını her doktor bilir. Bu da erken teşhis demektir. Ama ne yazıktırki, kanser, ancak kendine bir yer edinip epey mesafe aldıktan sonra belirtileri ortaya çıkan sinsi bir hastalıktır.
Bu nedenle, çoğu doktor hastalığın vücuda yerleşme ve başka yerlere sıçrama fırsarı bulamadan, düzenli olarak "tarama" programları yapılmasını destekler. Kadınlarda en yaygın tarama yöntemleri serviks kanseri için "smear  testi" (simir), meme kanseri içinde "mamografi" dir( meme rontgeni ).
Erkeklerde sık görülen prostat ve testis kanserleri için de bazı ülkelerde bu tür testler yapılmaktadır.
Dolayısıyla, vücudundaki herhangibir değişikliği fark etme ve derhal doktora bildirme sorumluluğu da insanların kendilerine kalmaktadır. Kanser de erken teşhisin önemini bilen iyi bir doktor bu tür kuşkulu belirtiler gösteren her her olaya aşağıdakilerden birini veye, hepsini uygulamak zorundadır.
-
Biopsi
- Kantahlilleri
- Rontgen ( baryumlu radyografi )
-Ultrasonografik tarama
- CT (veya Cat ) tarama
- Nükleer görüntüleme
- Endoskopi

Kanser çok zor ve tehlikeli bir hastalık olduğu için klasik tıp bu alanda hayli uzmanlaşmıştır; bu testlerin kesinlikle uzmanlaşmış bir klinik veya, bir hastanenin özel bölümünde yapılması gerekir. Araştırmayı sürdüren doktor da bir  onkolog   olacaktır ( geleneksel tıp dilinde tümörle ilgili araştırma ve tedavide uzman olan doktordur.).

Biopsi
Biopsi, tahlil için dokudan küçük bir parça alınmasıdır.

Kan tehlilleri
Hastadan alınan az miktarda kan, doktorların deyişiyle " sayılır " ve kandaki diğer kimyasal bileşenler araştırılır. Kan sayımı kandaki alyuvar ve akyuvarlar'ın  sayısını ortaya çıkarır. Kan sayımının sonucu hastalığa ve verilen ilaçlara bağlı olduğu için , bu sadece hastalığın varlığını tespit açısından değil, çeşitli ilaçların etkisini ölçmek açısından da önemli bir göstergedir. Bu nedenle, kan tahlilleri hem daha önce teşhis amaxıyla hem de kemoterapi gibi tedavi sırasında sık sık yapılır. Kan tahilleri hastanın beslenmesinde eksikler olup olmadığını tespit etmek için beslenme kontrolunda da kullanılır.

Röntgen
Bir insanı neşterle kesip bakmadan içinin resmini alma aracı olarak yüz yıldan bu yana kullanılmaktadır. Esas olarak akciğer ve memde kanser teşhisnde kullanılır. son zamanlarda meme rontgeni (mamografi ) sırasında memelerin ezilmesinin varolan bir kanserin yayılmasına neden olabileceği şeklinde endişeler belirmiştir.
Doğrudan X ışınlarıyla röntgen çekilmesinde diğer bir gelişme, özellikle bağırsak kanserinde, X ışınlarıyla birlikte yalıtkanlık gösteren baryum kullanılmasıdır.

Cat, CT, BT
"CT" ve "Cat", "BT", röntgen ışınlarının bilgisayar teknolojisiyle birleştirilmesi sonucu teşhiste kullanılan, tekniğin, Bilgsayarlı Tomografinin kısaltışmış adlarıdır. Röntgen ışınlarının verdiği sonuç bilgisayar ekranına yansır ve  vücudun iç kısımlarındaki organların detaylı görüntüleri ve kesitleri elde edilir.

Ultrasonografi
İç organların görüntüsünün ekrana yansıtıldığı bir başka test yöntemidir. X ışınları yerine yüksek frekansta ses dalgaları kullanılır. Esas olarak beyin ve idrar yolları kanserlerinin teşhisinde kullanılır. X ışınları gibi zararlı değildir.

Nükleer görüntüleme
Kanser  teşhisinde iki türlü nükleer görüntüleme testi kullanılır:
-  Manyetik rezonans görüntüleme( MRI ), dünyanın manyetik alanından 50 000 kat daha güçlü bir  manyetik ala na yerleştirilen vücuda, radyo dalgalarının verildiği bir tekniktir. Verilern sinyaller bir bilgisayar tarafından görüntüye dönüştürülür. Yavaş ve pahalı bir yöntemdir, ve yan etkileride henüz bilinmemektedir.
-  İzotop taraması hastaya iyot gibi hafif radyoaktif bir maddenin çok az miktarda enjeksiyonla ( yada trioidde olduğu gibi ağızdan ) verilmesi ve araştırılan dokuların taranması tekniğidir. Bu yöntem özellikle kemik ve karaciğer kanserinin kesin olarak yerinin tespitinde kullanılır.


Endeskopi
En son fiber-optik teknolojisi ve endoskop denilen aletin kullanıldığı bir tekniktir. Endoskop, sıkıştırılmışs cam elyafından yapılmış, içinden geçen ışığın aletin ucuna kadar iletildiği, uzun, ince, esnek bir tüptür. Vücuda sokulduğunda, cerrah incelediği organın içini bir merceek yardımıyla görebilir. Tüpün içindeki bir başka boru da, cerraha bölgeyi daha iyi görebilmesi için yıkama ve laboratuarda incelemek üzere küçük bir doku parçası ( smear ) alma imkanı sağlar.
Ayni alet vücudun farklı bölgelerini incelemekte kullanılır ama adı değişir; Bronkoskop akciğerlerde, gastroskop midede, kolonoskop bağırsaklarda kullanılır.

Kanser tedavisi
Habis bir oluşum tespit edildiğinde doktorların çoğu hemen tedaviye başlamak ister. Habis oluşumun ilerleme ve ciddiyetine göre, tedavi, teşhis konulduktan sonra birkaç saat içinde başlayabilir.
Klasik tıp, kanser tedavisinde şu üç ana silaha başvurur
-
Cerrahi müdahale
- Radyoterapi
- Kemoterapi

Modern , klasik yada "bilimsel" tıbbın ortaya çıkışına kadar, ameliyat tek geçerli tedavi yöntemiydi. Ama bu yüzyılda ameliyeta önce radyoterapi ve 1950'lerden itibaren de kemoterapi eklendi. Tedavi edilecek tümörün tipine ve hastalığın safhasına göre ya yukarıda verdiğimiz silahlardan biri tek başına yada her üçü birlikte  kullanılıyor.
Inçındekıler
SORUNLAR
Artirit -1
Artirit-2
Cilt Sorunları
Diabet(Şeker)
Enerji
Hemoroid
İmmüne Sistem
Kabızlık
Kanser
Kansızlık
Karaciğer
Romatizma
Şişmanlık
Yüksek Tansiyon
ÜRÜNLER
Amla
Arshina
Boswellia
Carctol
Defense Plus
Gourdin
Livocin
MSM
Muktavati
Neem
Shilajit
Triphala
Yogi Slimmer
Yograj Guggul
ÜRÜN SİPARİŞİ
Carctol
Diğerleri
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  28  29 30
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  28  29 30