Alternatif Kanser Tedavisi
Sayfa 23
İcindekiler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  -24 25 26  27 28 29 30
   MSM 
                           
(Metilsulfonilmetan)

MSM,kullanın ve şu hastalıkların belirtilerinden kurtulun veya en aza indirin;
Artirit, Romatizmal Artirit- Kanser-Kronik yorgunluk-Depresyon-Diabet-Fibromalgia-Gut-Lupus-Multipl Skleroz-Osteoporoz-Psoriaziz( sedef )..

MSM, dahilen beslenme takviyesi olarak alınır.
Kükürt,deri, saç ve tırnaklar ve adaleler için gerekli proteinlerin  bileşenidir.
Kükürt,ayni zamanda kemiklerin, dişlerin ve bağ dokusunun temel bileşenidir
Kükürt, karaciğerin ürettiği safra asitlerinde ve pankreasın ürettiği insulinde temel  eleman dır.
MSM, vücudun, % 34 dünden yararlandığı, en zengin bio-kükürt (organik kükürt) kaynağıdır. vücutta en çok ihtiyaç duyulan bölgeye gider.
Aldığınız
MSM’in fazlası 12 saat sonra, toksinlerle beraber vücudunuzu terkeder.
Vücudumuzda her tür hücre durmadan yenilenir. Her yeni hücre zarının geçirgen olmasını sağlar.  Böylece, toksinler dışarı atılırken, besin ve oksijen içeri girer.
MSM hücrelerin sertleşmesini önler, dolayısıyla dokuları yumuşatır.(bu nedenle güzellik minerali olarak anılır-the beauty mineral ), stres, astım, artisit, kabızlık, kandida  semptomlarını azaltır, vücudumuzu toksinlerden arındırır ve kan dolaşımını hizlandırır. Sırt ağrılarını, adale kasılmalarını(krampları) azaltır, kasların gelişmesine yardım eder, psişik sakinlik sağlar, dikkati arttırır, konsantrasyon bozukluklarını giderir, enerjiyi arttırır.
MSM serbest radikal avcısıdır, polen ve gıdalardan kaynaklanan allerjiye iyi gelir, karaciğerin “cholin” üretimine yardım eder, miğde ve ülserlerde zararı bilinen asiditeyi kontrol eder,bağırsak çeperlerini kaplayarak parazitlertin tutunmalarını engeller, ilaçlara karşı aşırı hassasiyeti(hypersensitivity) azaltır, vücudun insülin üretme yeteneğini arttırır. Karbonhidrat metabolizması için önemlidir, yaraların iyileşmesini hızlandırır. Kabızlık ile göğüs ve kolon kanseri oluşmasını engeller.
Ağız yolu ile alınması aşağıdaki durumlar için önerilir:
Allerjiler, Artirit, Romatoid artirit, Akne(ergenlik sivilcesi), Kanser(meme,kolon), Eklem ağrıları, Hiperasidite, miğde yanması, Kabızlık, ishal, tırnak kırılması, Yumuşak tırnak, Kan şekeri, Göz sağlığı, İlaçlara karşı hassasiyet, Böcek sokmaları, Akciğer problemleri, Lupus,Psoriasis(sedef), Zihin bulanıklığı, Parazitler, Yara izleri, Horlama, Deri, Saç ve Tırnak Sorunları, Stres, Yanıklar, Güneş Yanığı  vb..

Metisulfonilmetan doğal bir üründür, ve genellikle MSM olarak bilinir. Kükürt tüm bitki ve hayvanların dokusunda bulunur ve insan vücudundaki, miktar itibariyle en çok olan 4 üncü  mineraldir. Vücudumuzun her hücresinde depolanır, deri,saç, tırnaklar ve eklemlerde yüksek miktalarda bulunur.
MSM doğanın en zengin kükürt kaynağıdır.  Allerjik reaksiyonlara neden olan, ve diğer yan etkileri olduğu iyi bilinen, sülfat kökenli ilaçlar, sülfatlar, ve Sülfit ‘lerle karıştırmamak gerekir.
DMSO2, MSM’in diğer bir adıdır Doğal olarak bulunan, kuvvetli ağrı kesici, anti-flamatuar özelliğiyle tanınan, doğal kükürt bileşiği;DMSO’nun( dimetil sulfoksit) temel metabolizmasıdır. DMSO’yu kullanan veya aşina olanlar, onun, kullanan da oluşturduğu,  keskin, rahatsız edici, sarmısağı andıran kokusunu bilirler. MSM böyle bir koku yaratmadığı için DMSO’ya tercih edilmektedir.Doğal sülfür, MSM(organik sülfür), DNA onarımını  harakete geçirebilir.
MSM enerji üretimi için hayatidir. Hücre zarlarının geçirgenliğini arttırarak, besinlerin  ve oksijenin içeri girmesini, hücre içinde oluşmuş olan toksinlerinde dışarı çıkmasını sağlar. Hücreleriniz böylece, hayat veren oksijen ve diğer besinler le dolar. Toksinlerle birleşerek, idrar yoluyla dışarı atılmasını sağlar. Kollajen sentezi için gerekli olan proteinlerin temel bileşenidir. Hücrelerin, diş etinin, damarların, kemik ve dişlerin onarımı ve gelişmesi için gereklidir. C vitamini kollajen sentezinin önemli bir regülatörüdür ve sinerjik olarak MSM ile çalışır.
MSM okyanus buharlarıyla bulutlara, sonra da yağmur içinde toprağa, ve nihayet topraktan bitkilere ve hayvanlara ulaşır. Bahçenizi yağmur suyuyla suluyorsanız, o zaman bahçede ürettiklerinizde bulunur. Ama eğer şehir suyu kullanıyorsanız, ürünlerde kükürt minerali bulunmayacaktır.
Tüm canlılarda kükürt bulunmasına karşın, insan vucudunun ihtiyacı olan miktarın, takviye edilmeden sadece beslenme yoluyla karşılanması çok güçtür, çünkü, orta  derecede ısıl işlem görmesi, suların  işlenmesi, var olan kükürt mineralini yok etmeye yetecektir. 
Kükürt içeren besinler şunlardır; Yumurta, Brokoli, Bakliyat, Yağsız biftek, Balık, Soya fasulyesi,  Lahana, Süt, Bürüksel lahanası, Kümes hayvanları, Sarımsak, Soğan ve tam buğday. Bunları çiğ olarak taze taze tüketmiyorsanız, kükürt minerali alamıyorsunuz demektir.
Bilinçsiz sulama, ağaçların kesilmesi, hava ve su kirliliği, gibi nedenlerle, tarım arazileri mineral bakımından yetersiz durumdadır. Dolayısıyla bu topraklarda yetişen ürünler kükürt ve daha birçok mineral yönünden fakirdir. Ayrıca, pişirme ve işleme( konserve ve diğer ısıl işlemler) besinlerdeki birçok minerali yok etmektedir. Üstelik vücudümüzdaki  kükürt ihtiyacının karşılanması yaşlandıkça daha zorlaşmaktadır. Tüm bu nedenlerle beslenme takviyesi önem kazanmaktadır.
MSM, vücudun ihtiyacı olan kükürt’ü sağlayan en emin ve etkili yoldur. Biyolojideki toksitesi en az olduğu bilinen maddelerden biridir. Vücut ağırlığının her kg için 1 gm 30 gün süresince muntazaman alınmadıkça toksite söz konusu değildir. Toksite katsayısı, normal suyunki kadardır.
Vücut yeterince
MSM(kükürt) almadığında, değişik olaylar gelişmeye başlar. Vücut zarar gören dokuları yeterince hızlı onaramaz ve bu durumu, hastalıklara neden olan,  anormal hücreler üreterek telafi eder.
Yetersiz kükürt seviyesi, acıya duyarlığı arttırır, çünkü kükürt hücrelerdeki basınç oluşumunu önler.
Yetersiz kükürt, metabolizmanın besinleri enerjiye dönüştürmesini engelleyerek, vücudun sağlıklı asit-alkali dengesini bozar, ve böylece değişik hastalıklara zemin hazırlanmış olur.
Sülfür eksikliğinin neden olduğu semptomlar (bulgular) arasında, erken yaşlanma, hücre harabiyetinden  ve nihayet kanser’e kadar çok çeşitli sorunlar sıralanabilir.

MSM kullanımı;

Bir kez
MSM kullanmak, sorunlarda belirgin bir iyileşme yapmayacaktır. Ancak, 2-21 gün süreyle aldığınızda  farkedilir bir gelişme sağlayacaktır. Bazı kronikleşmiş sorunlar çok daha uzun süre kullanım gerektirebilir.
Günlük takviye(idame) dozu, 2 –6 gramdır.  Bu da ikiye bölünerek sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa alınır. Bir silme çay kaşığı, 4 gm. dır.
MSM’ nin , vücuttaki yarı ömrü 12 sattir. Bu nedenle günlük doz ikiye bölünerek alınır.
Evde beslediğiniz kedi ve köpek gibi hayvanlarınıza da günde iki kez, mamalarına  veya sularına karıştırıp verdiğiniz de onları da sağlıklı yaptığını, tüylerin den ve dişlerinden anlayabilirsiniz.
Belirgin bir sorunu tedavi amaçlı alındığında , doz,  her 15 kg vücut ağırlığı için bir silme çay kaşığıdır. Diğer bir deyişle 60 kg  ağırlığındaki bir kişi için tedavi amaçlı günlük doz, (60/15) x 4gm=16 gm. dır. Bu miktar ikiye bölünerek, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez 8 gm dır. Diğer bir deyişle iki defa, 2 çay kaşığıdır.
Toz veya kristal şeklindeyse ürün, bir bardak suda kolayca eriterek içebilirsiniz. Tadı biraz acı dır o nedenle isterseniz içine meyva suyu karıştırabilirsiniz. Ilık suda soğuk sudan daha çabuk eri
yecektir
Eklemlerdeki kıkırdak harabiyetine karşı, Glucosamine, ve Chondrotin ile birlikte kullanılır..

               
Temini ile ilgili bilgi edinmek  için  lütfen tıklayın---->>>>
İcindekiler
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  -24 25 26  27 28 29 30
Sormak yada öğrenmek istediklerinizi tereddüt etmeden bize  ulaştırın. Bu amaçla lütfen burayı tıklayın.first time home buyer solicitor fees . thenational.ae . https://svenkern325.wixsite.com/cbdoilforsale
Прокат игровых консолей в Новосибирске PS 4 700 в сутки город Новосибирск
Прокат игр прокат ps4 - аренда сони плейстейшн в Новосибирске sony dualshock 3 джойстик для ps3 - геймпад ps3 Новосибирск