Alternatif Kanser Tedavisi
Sayfa   26  
Ana sayfa
İcindekiler 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  19 20 21 22 23  24 25 27 28 29
İngilizcesi
ARSHİNA,     BOSWELLİA,       NEEM
ARSHİNA
(Kanamalı hemoroid veya hemoroid ve oturma güçlüğü için)
Bitkilerin karışımından elde edilen, iç ve dış hemeroidlerin tedavisinde kullanılan bir üründür. Ayurvedik bitkilerden yapılmıştır.                                      
Büyük aptesti yumuşatır, dış basurları dağıtır, iç basurları erittir.Arshina tabletleri sorunun nedenine yönelik olarak etki yapar: Hemoroidleri küçültür,ve  kanamayı durdurarak, dokunun kendini yenilemesini sağlar. Sonuç uzun süreli rahatlama ve olayın tekrarının önlenmesidir.
Arshina şu bitkilerden yapılmıştır: Berberis Aristata, Azadirachta Indica, Messua Ferrea, Pinus Succinifera, Lodoicea Maldivica, Sapindus Mukorrossi ve Commiphora Mukul.

Doz: Günde 2 defa 2 tablettir. (Bir bardak ılık içme suyuyla alınır)

Temin bilgilerine ulaşmak  için tıklayın--->>>
BOSWELLİA SERRATA extresi
Eklemlerde ağrı ve şişlik mi var? Haraket etmede güçlük  çekiliyor mu?

Artirit, dünyada en sık rastlanan kronik hastalıklardan biridir. Tüm araştırmalara rağmen, henüz kesin tedavisi bulunamamıştır. Tüm yapılabilen, aspirin v.b. ağrı kesiciler uygulamaktır.
Ayurveda'ya göre, artirit, öncelikle bir “VATA*”(hava) hastalığıdır ve eklemlerde biriken toksinlerin ortaya çıkardığına inanılır. Ayurveda’da artirit’e, iyi sindirilememiş besinlerin neden olduğu görüşü hakimdir. Sindirim bozukluğu, kolonları(kalın barsağı) zayıflatır, ortaya çıkan toksinler kemik ve eklemlere itilir. Artirirt ortodoks tıpta, vücut savunmasının vücuda saldırması olarak bilinir. Yani bir otoimmün hastalığıdır.
Boswellia Serrata, Hindistanın dağlık yörelerinde bulunana orta büyüklükte bir ağaçtır. Ağacın reçinesi(bir çeşit guggul-yograj guggul'a bakınız) arıtılarak elde edilen bir bileşiktir, Hindistanda, kronik yangılı artirit tedavisinde kullanılır. Son yüzyılda boswellia serrata’nın etkisi yaygın biçimde araştırılmıştır. Bu çalışmalar, romatizmal olaylarda, boswellik asidin çok etkili olduğu, ve bir yan etkisinin bulunmadığını göstermiştir. Tedavide kullanılan aspirin gibi Nonsterodial anti-inflamatuar ilaçların ise ciddi yan etkileri olduğu bilinmektedir.
Hindistan bilim ve endüstri Şurası, romatizmal hastalıklara iyi gelecek, yan etkisiz, bitkisel kökenli, anti-inflamatuar bileşikler bulmak için bir dizi çalışma yapmıştır. Bunun sonucunda, boswellik asidin, non-sterodial anti-inflamatuar, yararlı, ancak daha az yan etkili bir ajan olduğu kararına varılmıştır.
Bilinen,
nonsterodial anti-inflamatuar, romatizma ilaçları olan, Ketoprofen ve Phenylbutazone’a karşı, mukayeseli bir çalışma yapılmıştır. Yaşları 5-75 arasında değişen 175 romatizmalı artirit hastasına, Boswellia(günde 450-750 mg boswellik asit)  verilmiş, hastaların %97 sinde orta ve ileri derecede iyileşme gözlenmiştir. Uygulanan tedavi, şiş eklemlerde, sabah tutukluklarında, haraket güçlüğünde ve diğer fiziksel performansların gelişmesinde ve ağrıların azalmasında etkili olmuştur.
Bu hastaların hiçbirisinde şikayete neden olacak bir yan etki gözlenmemiştir. Semptonlardaki bu gelişmeler, tedavinin 3 veya 4’üncü haaftasında izlenmiştir.
Doz: Günde iki kez 1 kapsüldür.
Temin bilgilerine ulaşmak için tıklayın--->>>>
NEEM nedir?  Özellikleri ve yararları nelerdir?

Neem, maun türünden, yaprakları dört mevsim yeşil olan  bir tropikal ağaçtır. Doğu Hindistan, Burma ve Güneydoğu Asya ile Batı Afrika kökenlidir. Orta Amerika Ülkeleri ve Karaiplerde de yetiştirilmektedir.
Günümüz bilimsel araştırmaları, geleneksel yararlarını doğrulamaktadır. Neem genel genel vücut sağlığını, özellikle cilt bakımında, bakteri, mantar, viritük enfeksiyon, ve immün sistem güçlendirici olarak değişik sağlık problemlerinde kullanılmaktdır.
Özellikleri :
-Neem kanı temizler ve “lypolytic” etkiye sahiptir.
-Neem yapraklarından üretilen tabletler,antiseptik ve antimikrop olarak idrar yolları    rahtsızlıkları, ishal, akut bronşit, deri enfeksiyonları, enfekte olmuş yanık tedavisi, yüksek   tansiyon ve yangılı hastalıklar gibi çok çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Neem Rosea ve  Egzema da çok etkilidir.
-Neem tabletleri yetişkinlerde
“ diabetus mellutus” da özellikle insülin hassasiyeti olduğunda kullanılmaktadır.
-Neem her türlü cilt hastalıklarında, enfeksiyon ve yaraların tedavisine yardımcı olur. Ayni zamanda
karaciğer rahatsızlıkları ve artirit te etkilidir.
Yetişkinler için doz, günde 2 defa 1 tablettir.
Temin bilgilerine ulaşmak için tıklayın---->>>>
Sormak yada öğrenmek istediklerinizi tereddüt etmeden bize  ulaştırın. Bu amaçla lütfen burayı tıklayın.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  19 20 21 22 23  24 25  26 27 28 29
Прокат игровых консолей в Новосибирске PS 4 700 в сутки город Новосибирск
Прокат игр прокат ps4 - аренда сони плейстейшн в Новосибирске sony dualshock 3 джойстик для ps3 - геймпад ps3 Новосибирск