>
Alternatif Kanser Tedavisi
Sayfa  4
1 2 3 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  24  25 26 27 28 29  30
Sayfa 2-İcindekiler
SORUNLAR
Artirit -1
Artirit-2
Cilt Sorunları
Diabet(Şeker)
Enerji -Halsizlik
Hemoroid -Basur
İmmüne Sistem
Kabızlık
Kanser
Kansızlık
Karaciğer
Romatizma
Şişmanlık
Yüksek Tansiyon
Kalp ve Damar
Aterosklerozis

CARCTOL, insanlığa binlerce yıllık Ayurveda deneyimlerinin bir hediyesidir. Baslangıçta bitkilerin toz haline getirilerek karıştırılmasından elde edilen ve yıllardır kullanılan, rafine edilmiş doğal bir takviye besiniydi.

CARCTOL bugün ender bulunan Himalaya Dağının eteklerindeki bitkilerin belirli oranlarda hassas biçimde karıştırılmasından oluşan ve kanserin her türünü tedavi etmeye yönelik kullanılan bir doğal ilaçtır.

Bu bitkisel esaslı kanser ilacı
CARCTOL'u klasik tedavi ilaçlarından farklı kılan özelliği, SIFIR TOKSİTE ve hiç bir zararlı YAN ETKİSİ'nin bulunmayışıdır.  Üstelik kanseri tedavi ederken kemoterapinin oluşturduğu yan etkileri ve toksinleri gidermektedir. 

1.1 - CARCTOLUN  bileşimi

Her 500 mg lik CARCTOL kapsülünde asağıdakiler bulunur;
Hemidesmus Indicus ( kökü )             20 mg
Tribulus Terrestris  (
tohumu )            20 mg
Piper Cubeba Linn  (
tohumu)         120 mg
Ammani Vesicatoria (
bitkisi )             20 mg
Lepidium Sativum Linn (
tohumu)      20 mg
Blepahris Edilus  (
tohumu )             200 mg
Smilax China Linn (
kökü )                  80 mg
Rheumemodi Wall  (
kökü )                20 mg

.2 - CARCTOL'un  AVANTAJLARI

- Ağız yoluyla alınması
- Fiyatının makul olması
- Hastalığın tekrarını önlemesi
- Umutsuzluk ve bitkinliği gidermesi
- Kemoterapi ve radyo terapinin hastaya verdiği zararları gidermesi 

"Tanrı biz kullarına çaresi olmayan dert vermez" - Paracelsu
s
ÜRÜNLER
Amla
Amrit Kalash
Arshina
Boswellia
Carctol
Defense Plus
Gourdin
Livocin
MSM
Muktavati
Neem
Shilajit (Mumiyo)
Triphala
Yogi Slimmer
Yograj Guggul
BC-I, Aterosklerozis
DİĞER
Ayurveda
İçindekiler

SİPARİŞ
Carctol
Diğer Ürünler
Genel bilgiler-2

Kanseri engellemek ve yenmek için yapılması gerekenler

Kanser ciddi bir hastalıktır; hafife almaya gelmez. Aslında birçok ülkede yetkililer ce okadar ciddi görülürki, kendi kendinize kanser tedavisis uyguladığınızda veya doktor olamayn birinin bunu yapmasına izin verdiğiniz taktirde yasalara aykırı davranmış sayılırsınız. Bu yaklaşım çok yaygın bir korkuya sebep olmuş, kanser, ellerinde deney tüpleri ve şırıngalarla dolaşan beyaz gömlekli uzmanlardan başka kimsenin hiçbir şey yapamayacağı, insanlığın soyunu kurutacak bir tür salgın gibi görülmeye başlanmıştır.
Ne yazık ki, bu yaklaşım kanser ve tedavisi hakkında çok büyük yanlış anlamalara yol açmıştır. Kanser gerçekten ciddi bir hastalıktır, ama tedavi edilebilir ve tedavisi de mutlaka bir tıp uzmanına bırakılmak zorunda değildir. Kendi kendine tedavi vakaları görülmüştür (doktorlar buna ''spontane iyileşme'' diyor); ayrıca kanser hastası olup da doktor  olmayan kişilerin, bir başka deyişle doğal tedavi yöntemlerini uygulayan uzmanların faydasını görmüş birçok örnek mevcuttur.
Ama, tedaviden önce korunma gelir. Yani, herşeyden önce, oluşması eengellenirse kanser sorun haline gelmez; ve engellenebileceğine dair kanıtlar da açıktır. Çeşitli tahminlere göre bütün kanserlerin yüzde 85 ile 95'i engellenebilir. Dolayısıyla, nedeni ne olursa olsun, kendilerinin kansere yakalanma tehlikesinin yüksek olduğunu düşüneneler, burada ki öğütlerden ve gösterilen yoldan yararlanacaklardır.
Bunlar mucizevi tedaviler değildir; böyle bir şey de yoktur zaten ama hastalığı kontrol altına alabilmenin en iyi yollunu gösteren, hepside denenmiş önerilerdir.Daha önce size ne söylenmiş olursa olsun, kendiniz için yapabileceğiniz son derece güvenli, sade ve etkili şeyler var. (doğal tedavi yöntemlerinin nelere  iyi gelebileceği hakkında bilgileri de burada bulacaksınız.)

Kanserden korunma
Kanserden korunma yolunda atılacak ilk adımlar, yaşam tarzımız ve çevrenmizin vücuttaki savunma sistemini sürekli tehdit ettiği bir dünyada, yakalanacağımız herhangibir hastalığa karşı alınacak önlemlerle aynıdır. Mesele, yaşam  tarzımızı ciddi bir şekilde gözden geçirmekten, sonrada, yaşam ve düşünce tarzımızda köklü değişiklikler yapmaktan ibarettir. Bu her zaman pek kolay bir şey değil, ama gerçekten uzun, mutlu, sağlıklı ve kansersiz bir hayat istiyorsak, fevkalade gereklidir.
Kanser konusunda kendi kendine yetmede en önemli üç adım şunlardır:
- gıda ve beslenme
- zihinsel ve duygusal (veya psikolojik) durum
- yaşam tarzı ve çevre

Gıda ve beslenme
Özel rejimlerin tümörlerin büyümesini önlediği, hatta küçülmelerini sğladığı şeklindeki iddialar eskiden beri bilinen iddialardır. Bu savlarla ilgili bilimsel kanıtlar doktorların büyük çoğunluğunu henüz ikna edememesine karşın beslenmeyle kanser arasındaki ilişki artık herkes tarafından kabul edilmektedir.
Kesin olarak hangi gıdaların kansere yol açabileceği, hangilerinin kanseri engelleyebileceği konusundaki araştırmalar halen devam etmesine karşın, dünya çapında tanınmış tüm kanser kuruluşları kanserden korunmak için hayvansal yağ ve şekerden yana fakir, bol lifli meyve ve sebzelerden yana zengin bir diyet öneriyorlar. Çeşitli gıdalarla kanser arasındaki bilinen veya, kuşkulanılan ilişkilere şu örnekler verilebilir:

- Sişmanlık ve fazla yağ tüketimiyle meme kanseri
- Tütsülenmiş ve tuzda muhafaza edilen gıdalarla miğde kanseri
- Kavrulmuş et veya açık ateş üzerinde (barbekü ve ızgara gibi) pişirilen etle, başta bağırsak kanseri  olmak üzere, her tür kanser.


Beslenmeyle, örneğin, bağırsak kanseri arasında kesin ilşki olduğu biliniyor, çünkü fazla miktarda pirinçlebirlikte daha çok lifli gıdalar yiyen Afrikalılar bu kansere çok az yakalandığı halde, daha çok et, tereyağı ve diğer yağlı yiyeceklere ağırlık veren Batılılar'da bağırsak kanseri çok daha sık görülmektedir. Bunun bilimsel açıklaması da şöyle: Bol lifli gıdaların oluşturduğu hacimli posa sindirim sisteminden çok hızlı geçtiği için toksinlerin birikmesine ve habis bir oluşumun başlamasına fırsat bırakmıyor. Ne varki, sağlıklı ve besleyici bir diyet uygulamak kanserden korunmanın en yollarından biri olmakla kalmayıp hastalığa yakalandınızsa onunla savaşta da çok yardımcı olduğu halde, mesele bununla bitmiyor. Bundan sonra atılacak adım, hastalıkla gerçekten savaşmak için ayrıca özel gıdalar almaktır.
1 2 3 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  24  25 26 27 28 29 30
Sormak yada öğrenmek istediklerinizi tereddüt etmeden bize  ulaştırın. Bu amaçla lütfen burayı tıklayın.
Прокат игровых консолей в Новосибирске PS 4 700 в сутки город Новосибирск
Прокат игр прокат ps4 - аренда сони плейстейшн в Новосибирске sony dualshock 3 джойстик для ps3 - геймпад ps3 Новосибирск