>
Alternatif Kanser Tedavisi
Sayfa   5a  
Ana sayfa-5
1 2 3 4 5 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  23  24 25 26 27 28 29 30
Sayfa 2- İcindekiler
CARCTOL kullananlardan bazıları,

Lesley Garner, İngiltere, Telegraph co.
Carctol Bayan Gwen Garner'a yeni bir yaşam sundu. '' Bu hindistan kökenli bitkisel ilacı ilk kez iki yıl önce anneme tavsiye edildiğinde duymuştum. Çok hastaydı, pankreas kanseri teşhisi konulmuştu, tedavi edilemeyecek durumdaydı.  Ne ameliyat, ne kemoterapi ve nede radyoterapi yapılabiyordu. Birkaç aylık bir ömrü kaldığı belirtilen annem ikibuçuk yıl sonra yaşama devam ediyor. Carctol’a başladıktan altı ay sonra, yapılan taramada, tümörlerin gelişmesinin durduğu ve  daha önceki mesane kanserinin de yok olduğu görüldü. Tamammen iyleştiği iddiasında değiliz ama, artık yapacak bir şey yok denilen hastalığı kontrol altına alındı ve yaşam kalitesi düzelerek yaşama devam ediyor.
Olayın detayını öğrenmek  için tıklayın->

Raluca Bükreş,  Romanya
"Annemin durumunun düzelmekte olduğunu söylemekten memnunum. Carctola başladıktan, sadece 10 gün sonra, daha önceden yapamadığı, bardaktan veya şişeden su içmek gibi işleri yapabiliyor- önceleri sadece kamışla içebiliyordu." Kendi kendine yemek yiyebiliyor, ayağa kalkıp, babamın yardımıyla  dolaşabiliyor. ve iştahı çok iyi.
Psikolojisi düzeldi, güç ve umut kazandı. Geleceğe ilişkin planlar yapmaya başladı, oysa 2 ay önce intihar etmeyi düşünüyordu.
Böylece, size birkez daha teşekkür ederim. Eşim , babam ve  ben,  gelişmeler karşısında son derece mutluyuz.
2 ay muntazam kullandıktan sonra, yapacağınız tavsiyelere göre Carctol ugulamasına devam etmek istiyoruz.

Amy Redford- New York  USA
Teşekkür- ''İki yaşındaki kızım kemoterapi ile birlikte üç ay boyunca Carctol kullandı. Son kemotarapi küründe (cyclophos  ve vincristine), genelde hastayı neutrepenic yapmasına rağmen, kızımın kan tablosunda hiçbir değişiklik olmadı, ve hastahaneye gittiğimizde 12 kg olan çocuk, aksine kilo alarak 14.1 kg a ulaştı. New York taki Stonybrook Hastahanesi Onkolojistleri, bunu almakta olduğumuz Carctol a  borçlu olduğumuzu belirttiler. Doktorlarında  kabul ettikleri gibi, Carctol un  inanılması kolay olmayan pozitif etkisi kızımın genel sağlığında bu olumlu gelişmeyi sağlamıştır, teşekkürler Carctol''

E.K.- İzmir
Akciğer kanserinin son aşamasında olan eşime, tüm tedaviler yapılmış, ve yapacak bir şey kalmadı denildiğinde, duyduğumuz Carctol’u uygulamaya başladık. Durmu düzelmeye başlamış ve herşey iyi gidiyordu, fakat kalpten kaybettik.

V.A.- Kayseri
Carctol’u önce iki ay kullandım. İyi geldiğine inandığım için dört ay daha kullanacağım.

N.A.-Adana
Meme kanseri olan ve operasyon gören ablam, Carctol’u iki ay kullandıktan sonra, kanındaki
Ca değeri 18 den 11 e düştüğü için dört ay daha kullanmasına karar verdik.

F.A- İstanbul
Carctol’u iki ay kullandım yararını gördüm dört ay daha kullanacağım. Teşekkür ederim

B.K.- Afyon
İki yıl kadar önce annemin kulağında habis bir oluşum vardı tedavi edildi ancak bir süre sonra akciğerinde  ortaya  çıktı. Carctol ve birkaç diğer bitkiyi kombine biçimde uyguladık.  Kontrola gittiğimiz Hacettepe Hastanesindeki Doktoru, Gelinen  noktaya şaşırarak; “ siz ne yaptınız da bu sonuca ulaştınız dedi.”

Dr S.Sen, New Delhi-Hindistan
- Şu anda 60 yaşında olan annem, 1996 yılında, hem şeker hastalığından hemde kolon kanserinden ( Malignant Melanoma) muzdaripti.Yeni Delhide ki, “At all India İnstitute of Medical Sciences ” enstütüsünde, üç aylık bir ömrünün kaldığı belirtilerek, ameliyetla dışardan torba bağlanabileceği belirtildi, böylece büyük apdest’i ni yapabilecekti. EnstütününDoktorlarından biri, hastayı Dr. Tiwariye götürmemizi tavsiye etti. Kendisiyle tanıştık. Annem üç yıl süreyle Carctol kullandı. Dr Tiwarinin kontrolunda Carctol  uygulamasının birinci yılı sonunda, annemi kontrol için tekrar söz konusu Enstitüye götürdük. Mucize olmuştu ve annemde kanserden eser kalmamıştı.  Dr Tiwarinin önerisiyle iki yıl daha Carctol almaya devam eden annem şimdi, son dereece sağlıklıi bir insan.  Dr Tiwariye samimi saygılarımı sunarım.
Ana sayfa-5 Sayfa 2-İcindekiler
1 2 3 4 5 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22  23  24 25 26 27 28 29 30
Sormak yada öğrenmek istediklerinizi tereddüt etmeden bize  ulaştırın. Bu amaçla lütfen burayı tıklayın.
очень сочные сучки италия Прокат игровых консолей в Новосибирске PS 4 700 в сутки город Новосибирск different retail stores just to look for that pair of furniture
Прокат игр прокат ps4 - аренда сони плейстейшн в Новосибирске sony dualshock 3 джойстик для ps3 - геймпад ps3 Новосибирск