>
Alternatif Kanser Tedavisi                                                 Sayfa 7
sayfa 7
Sayfa 2-içindekiler
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29  30
SORUNLAR

Artirit -1
Artirit-2
Cilt Sorunları
Diabet(Şeker)
Enerji
Hemoroid
İmmüne Sistem
Kabızlık
Kanser
Kansızlık
Karaciğer
Romatizma
Şişmanlık
Yüksek Tansiyon
Aterosklerozis
Kalp ve Damar
1 - CARCTOL  nedir?

Carctol, kanser tedavisinde kullanılan, sadece Himalaya dağı  bitkilerinden üretilmiş bir üründür.  Burayı klikleyerek Carctol hakkında detayli bilgilere ulaşabilirsiniz.

2 - CARCTOL'u kimler kullanmalı? Sadece kansere karşı mı etkilidir?

Carctol kanser tedavisinde kullanılan, etkili bitkisel bir antikanser ürün  olmakla beraber, ayni zamanda güçlü bir toniktir.  Kanser hastalığı dışında da kullanılabilir.  Son derece zararsız olduğu ve tonik özelliği bulunduğu için, belirgin bir hastalıığı olmayanlar bile, önlem olarak 6 ay süreyle alabilirler.  Sigara içenler veya kronik öksürüğü olanlar, ve yutma güçlüğü olanlar Carctol alarak sağlıklarına kavuşabilirler. Hatta, kısırlık sorunu, ay hali düzensizliği, iştahsızlık, aşırı alkol nedeniyle karaciğer yetmezliği, yada vajinal bir rahatsızlığı olan hanımlar, Carctol dan yararlanabilirler.

3 -CARCTOL hangi dozda alınmalı?

Yetişkinler, günde, dört kez dörder saat arayla, birer/ikişer kapsül(
tümörün türüne ve hastanın kilosuna göre), Çocuklar, günde, dört kez dörder saat arayla, yarım kapsül, Bebekler, günde, dört kez dörder saat arayla, dörttebir kapsül, Tok karına almalıdırlar. Aktif kanserle mücadelede yukarıdaki dozun iki katı tavsiye olunur.

4 - CARCTOL; sabahları aç karına alınabilirmi?


Carctol, sabahları aç karına alınmaz, genellikle günde dört kez bir bardak suyla alınır.  Her Carctol kapsülünden hemen sonra bir bardak süt içilmesi tavsiye olunur ancak gerekli değildir.  Kapsülleri yutmak zor gelirse, kapsül açılarak içindeki bir bardak süte karıştırlıp içilebilir, yada yiyeceklerinize karıştırarak alabilirsiniz.
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29  30
Genel bilgiler-5

Örneğin, kendi irademizle yarattığımız koşulları değiştirebiliriz. Hepside kanserin belli başlı nedenleri arasında yer alan ''kaçınıbilir kirlilik'' örnekleri şunlardır:
*  Sigara
*  Alkol
*  Güneş banyosu
*  Evde veya, işte tehlikeli koşullarda çalışma

Sigara
  Bütün kanser uzmanları, katran içeren tütün dumanı solumanın kanserin, en azından, en önemli nedeni olduğunda hemfikirdirler. Tütün dumanı, sadece akciğer değil, gırtlak, böbrek, pankreas ve mesane kanserlerine de yol açmaktadır ve bunların hepsi hem öldürücü olabilmekte hemde tedavileri çok zordur.
  Tütün dumanı, sadece sigara veya pipo içinler için değil, bunları içmedikleri halde dumanını soluyanlar içinde tehlikelidir. ''Pasif içicilik'' denilen bu durum, kansere yol açabileceği gibi astım, bronşit gibi göğüs hastalıklarına yakalanma riskinide taşımaktadır. Sigaranın, kanserden daha fazla ölüme yol açan kalp hastalıklarınında önemli nedenidir.
Halen sigara kullananlardansanız ve fakat bu illetten kurtulmak için çare arıyorsanız, lütfen
buraya tıklayın.( sizi kalp vakfının tiryakilere yardım sitesiine götürecektir.)
  Tanınmış İngiliz kanser uzmanlarından Sir Richard Doll, hepside sigara içen bir grup doktor üzerinde sigarayı bırakmanın etkilerini araştıran bir çalışma yürütmüştür. Hiç isgara içmeden geçen 12 yıldan sonra bu kişilerin akciğer kanserine yakalanma tehlikesi hiç sigara içmemiş olanlar la ayni düzeye gelmiştir. Daha önce aşırı miktarda sigara içenlerde bile tehlike ciddi oranda azalmıştır.
  Sonuç olarak, buradaki prensip sigarayı tamamen bırakmak, bunu başaramıyorsanız mümkün olduğunca azaltmak olmalıdır.

Alkol

  Genellikle birlikte kullanılan sigara ve içki modern dünyanın en yaygın toplumsal alışkanlıklarındandır. Büyük keyif verdikleri açık olmakla beraber agız ve gırtlak kanserine de yol açabiliyorlar. Fazla alkol aynı zamanda, önce karaciğerde siroz yaptıktan sonra, karaciğer ve pankreas kanserine de sebep olabiliyor.
  Buradaki prensip de yine aşırıya kaçmamak olmalı: Aldığınız alkol miktarını size hala keyif verecek, ama zarar vermeyecek düzeye indirin. Sağlıklı insanların güvenle içebileceği içki miktarı konusunda doktorların fikir birliği  ettiği kesin bir ölçü yok, ama birçok uzman, erkekler için günde  üç veya dört, kadınlar için iki veya üç ölçüsünü geçmemek  gerektiğini düşünüyor. Ölçüden kasdedilen, bir kadeh şarap, bir duble sert içki veya, küçük bir bardak biradır. Ama kanserli insanlar için en iyisi, münkünse , alkolden uzak durmaktır.

Güneş banyosu

  Genellikle güneşin ultraviyole ışınlarının yol açtığı cilt kanserleri, beyaz tenli insanlar arasında  çok yaygındır. Özellikle çilli ve çabuk yanan bir teniniz varsa, nasıl, nerede ve ne zaman güneşe  çıkabileceğiniz konusunda dikkat etmelisiniz.
  Birçok insan, özellikle de sıcak ülkelere tatile gidenler, güneş ışınlarının en güçlü olduğu saatlerin, sabah 11 ile  öğleden sonra 3 olduğunu, koruyucu güneş yağları, hatta havanın bulutlu olmasına rağmen ciltleri için zararlı olabileceğini ya farketmez, veya unutmuş görünürler.
  Güneş banyosu koruyucu yağlar kullanılarak güneşin hafif olduğu saatlerde yapılamlıdır. Güneşin tepede olduğu saatlerde her zaman, ama he rzaman, bir şapka ve uzun kollu giysiler giyerek korunmak gerekir.

Güvenli olmayan seks

  Cinsel ilşki yoluyla insanların birbirlerine  geçirebileceği herpes virüsü ve üreme organlarındaki siğiller, serviks kanseriyle bağlantılıdır. Bu nedenle, tıpkı içki ve güneş banyosunda olduğu gibi seks konusundada aşırıya kaçılmamalıdır.
  İşin ilginç yanı, sekssiz yaşamanın yaşlı erkeklerde prostat kanserine neden olmasıdır. Yaşları ilerleyen erkeklerde, daha az kullanılması nedeniyle prostat bezi kanserleşebilmekted
ir.

İşte ve evde tehlikeli bir ortam
Sürekli endüstriyel tozlar ve diğer maddelerle  dolu ortamdysanız, kesinlikle kanser kanser tehlikesiyle karşı karşıyasınız demektir. Bilgisayar mikrodalga fırın gibi araçlardan yayılan elektromanyetik alanlara sürekli maruzsanız da, bu konu hala tartışılmakla beraber, olasılıkla ayni tehlikel sözkonusudur.
ÜRÜNLER

Amla
Arshina
Boswellia
Carctol
Defense Plus
Gourdin
Livocin
MSM
Muktavati
Neem
Shilajit ( Mumiyo )
Triphala
Yogi Slimmer
Yograj Guggul
BC-I,Kalp ve Damar
SİPARİŞ
Carctol
Diğer Ürünler
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29   30
Прокат игровых консолей в Новосибирске PS 4 700 в сутки город Новосибирск
Прокат игр прокат ps4 - аренда сони плейстейшн в Новосибирске sony dualshock 3 джойстик для ps3 - геймпад ps3 Новосибирск