>
Alternatif Kanser Tedavisi                                                 Sayfa 8 Sayfa-8
İçindekiler
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  20 21 22 23 24 25  26  27 28 29  30
5 - CARCTOL nekadar bir süre sonra etkisini gösterir?

Carctol un ilk etkisi 60 gün yada 2 ay süreyle muntazam olarak alındığında belirecektir.  Carctol sadece bitki karışımlarından oluştuğu için etkisi yavaş fakat kararlıdır.  Bu nedenle 2 ay süresince aksatmadan alınmalıdır.  Pozitif  etkisi iki ay sonunda fark edilirse, Carctol'a hastalık sona erene dek devam edilmeli, aksi taktirde tedaviden vazgeçilebilir.
Not: Hasta tedaviyi 2 aydan daha kısa sürede  kesmeyi düşünüyorsa, hiç başlamaması tavsiye olunur
SORUNLAR

Artirit -1
Artirit-2
Cilt Sorunları
Diabet(Şeker)
Enerji
Hemoroid
İmmüne Sistem
Kabızlık
Kanser
Kansızlık
Karaciğer
Romatizma
Şişmanlık
Yüksek Tansiyon
Aterosklerozis
Kalp ve Damar

6 - CARCTOL'un işe yarayıp yaramadığı nasıl anlaşılır? Kanserin Carctol un etkisiyle iyileşmeye yüz tuttuğu nasıl farkedilir?

Hastalar Kullandıkları ürünün etkinliğini bilmek isterler.  Birçoklarıda Carctol un işe yarayıp yaramadığının nasıl anlaşılacağını  bilmek isterler.  Dr. Tiwariye göre, ilaç işe yarıyorsa önce hastanın kendisi bu olumlu gelişmeyi  farkedecektir ve o taktirde ilaca iki aylık sürenin dışında hastalıktan tamamen kurtulana dek  devam edilmelidir.  Bunun tersi sözkonusu olursa tedaviye devam etmenin bir yararı olmayacaktır.

7 - CARCTOL kürü devam ederken, başka bir hastalık ortaya çıkarsa, doktorun vereceği diğer ilaçları birlikte alabilirmiyim? Ters etki oluşur mu?

Carctol tedavisi sırasında, kişi baska bir hastalığa yaklanırsa, veya fiziksel bir sorun ortaya çıkarsa, doktorunun tavsiye edeceği ilaçlarda hiç çekinmeden alınabilir.  Ancak Carctol la diger ilaçların alınma zamanı arasında yaklaşık yarım saat fark olması yararlıdır.  Carctol, kesinlikle, diğer ilaçlarla bir etkileşim oluşturmaz.

8 - CARCTOL'un zararlı yan etkileri nelerdir?

Carctol, kesinlikle güvenilir ve zararsızdır.  Carctol kanserinize etki yapar yada yapmaz, ama unutulmaması gereken husus, size hiç bir zararı olmayacağıdır.  Tümüyle doğadan elde edilmiştir, asla bir zarar vermesi veya kötü bir yan etki yapması sözkonusu değildir.  Hatta belirgin bir hastalığı olmayan kişiler, tedbir olarak, hiç bir yan etkisi olmayan Carctol u 6 ay süreyle alabilirler.
ÜRÜNLER

Amla
Arshina
Boswellia
Carctol
Defense Plus
Gourdin
Livocin
MSM
Muktavati
Neem
Shilajit ( Mumiyo )
Triphala
Yogi Slimmer
Yograj Guggul
BC-I,Aterosklerozis
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  20 21 22 23 24 25  26  27 28 29
Genel bilgiler-6
 
Tehlikeli tozlardan korunmak için daima yüzünüze maske takın, koruyucu giysiler giyin ve eğer varsa güvenlik talimatlarına uyun.
   Arabaların egzoz dumanını solumaktan, bazı ürünlerde haşareye karşı lullanılan spreylerden veya, koyun postlarını temizlerken  tabik edilen arsenikten korunmak hiç de kolay olmamasına rağmen bu tür kirliliğe karşı kamuoyunun tepkisi giderek artmakta ve denetimlerin ciddileşmesini sağlamaktadır. Buna rağmen sürekli tepkinin ve baskının her yerde sürdürülmesi yararlı olacaktır.

 
Radyasyon Kirliliği
   Esas tehlike, bilgisayarlar ve mikrodalga fırınlar gibi,  düşük frekanslı eloktromanyetik radyasyon yayan elektrikli aygıtlardan gelmektedir.
-  Bilgisayar ekranına mutlaka filtre kpyun.  Bilgisayar, televizyon veya herhangi  bir  göstericili aygıtın yan veya arka tarafına iki metreden daha yakın mesafede bulunmayın.
-  Yüksek voltajlı gerilim hatlarına yakın mesafede oturmayın ve çalışmayın( Radyasyon alanı yüzlerce metre genişliğindedir…).
-  Elektrikli aletleri, özelliklede bilgisayarları, ihtiyacınız kalmadığında kapatın.
-  Granit kayalar üzerine inşa edilmiş binalarda radyoaktif Radon gazına karşı zeminlerin ve bina girişlerinin  kuralına uygun izole edilmiş ve zemin altındaki havalandırmanın gerektiği gibi yapıldığından emin olun.
-  Gereksiz yere röntgen ışınlarına maruz kalmayın. Rontgen çekilirken dişçinizin veya doktorunuzun  diğer bölgeleri koruyucu bir  örtü ile korumasını sağlayın. Bu arada ağızdan bol miktarda iyot alın. Örneğin yosun tabletleri alabilirsiniz, bunlar vücuttaki radyoaktivitenin daha çabuk atılmasına yadrdımcı olur.
-  Fosforlu kadranı olan saatlerden uzak durun.

Ambalaj kirliliği
    Paketleme için kullanılan maddelerin çoğunda az miktarda kanserojen vardır. Gıda maddelerini sarmak için kullanılan şeffaf folyo gibi plastik maddeler, süt, meyve suyu kutuları  ve plastik şişelerdeki kanserojen maddeler yediklerimize, içtiklerimize geçer. Gıda maddelerini sarmak için mumlu kağıt veya aliminyum folyo kullanın; İçecekleri cam şişelerde satın alın. Gıda maddelerini porselen, toprak, cam veya paslanmaz çelik kaplarda muhafaza edin.

Hava Kirliliği
   Özellikle dışardayken, soluduğunuz havanın kirli olduğunu hissediyorsanız, ağzınızı ve burnunuzu bir maskeyle veya ipek bir eşarpla örtün. Ateşten çıkan, özellikle de plastik ve lastik yandığında çıkan dumanı solumamaya çalışın. Sigara içilen odalarda, yeterli havalandırma sağlanmadan kömür ve odun ateşi yakılan yerlerde asla oturmayın.
    Binalarda izolasyon malzemesi olarak kullanılan formaldehitli ürünlerden ve preslenmiş keresteden kaçının.

Su Kirliliği
    Şehir şebekesinden su kullanılacaksa. Iyi bir flitre gereklidir. Doğal kaynak sularında bile bir miktar kirlenme olduğu için filitre kullanılması önerilir. Musluktan su almadan önce, biriken pisliği atmak için, suyun bir miktar boşa akması gerek
Özet
   Kanserle savaşta, özellikle de kanseri önlemede kendi kendinize yapacağınız yardım la çok şey yapabilirsiniz( özelliklede daha önce başarılı bir kanser tedavisi geçirdiyseniz, tekrarını önleyebilirsiniz).
   Yine de, kanser teşhisi konması birçok insan  için  çok büyük bir darbe olduğından, anlayışlı bir sağlık uzmanıyla görüşme ve konuşma ihtiyacı her türlü tedavinin en önemli bir parçasıdır.

Erkekler ve Kadınların kendi kendilerini muayenesi.

   En çok görülen belirtilere karşı dikkatli olmanın yanı sıara, meme, testis, cilt ve bağırsak gibi yaygın kanser türlerinin emptomlarını kontrol wtmek için kendinizi daha yakından inceleyebilirsiniz.

Meme Kontrolu
   ’’ Memelerini tanımak’’, yani memelerinin normal biçimini ve verdiği hissi bilip, herhangi bir değişiklik olup olmadığını düzenli olarak kontrol etmek, Batı ülkelerinin çoğunda kadınlar için resmi sağlık politikası haline gelmiştir. Dikkat edilmesi gereken olağan dışı değişiklikler şöyledir:
-   Memede veya koltuk altında küçük şişlik veya yumru.
-   Memelerden birinde olağan dışı büyüme.
-   Kolunuzu kaldırdığınızda, cilt üzerinde küçük bir gamze veya çukur.
-   Meme derisi üzerinde veya meme başında herhangi bir kızarıklık, tahriş olmuş veya yaralı bölge.
-   Meme başından gelen kann veya akıntı, çabuk iyileşmeyen kızarık bölgeler.
-   Meme başının görünümünde herhangi bir değişiklik, içeri, yukarı veya aşağı doğru çekilme.
-   Meme başının üstünde veya çevresindw görülen isilik veya lekeler.
-   Derinin renginde değişiklik.
-   Damarların normalden daha fazla belirgin hale gelmesi.
SİPARİŞ
Carctol
Diğer Ürünler
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  20 21 22 23 24 25  26  27 28 29   30