>
Alternatif Kanser Tedavisi
Sayfa 9
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28  29 30
Inçındekıler
SORUNLAR

Artirit -1
Artirit-2
Cilt Sorunları
Diabet(Şeker)
Enerji
Hemoroid
İmmüne Sistem
Kabızlık
Kanser
Kansızlık
Karaciğer
Romatizma
Şişmanlık
Yüksek Tansiyon
Aterosklerozis
Kalp ve Damar
9-CARCTOL toksik bir ilaçmıdır? Toksik (zehirli) olup olmadığı test edilmişmidir?

Carctol sadece nadir bulunan bitkilerden üretilen, katkısız bir bitkisel üründür.  Hindistanda, Institute of Medical Sciences, laboratuarında test edilmiş ve insan sağlığını tehdit edecek hiç bir yan etkisinin olmadığı saptanmştır. Ayrıca, İngiltere, Londra daki, Martin and Redford, Laboratuarında'da testten geçirilmiştir.  İngiltere Coventrydeki, Seven Trent, Laboratuarlarında saflık ve bileşimi test edilmiştir.  Bu ve diğer analizlerin raporları mevcuttur ve gerektiğinde görülebilir.  Carctol, Hindistandaki, ''Drugs Act'' Standardlarına uygun olarak hazırlanan, dolayısıyla, metal yada insan sağlığına zarar verecek hiç bir madde içermemektedir.  Tümüyle bitkisel, beslenme de takviye olarak da kullanılabilen, yararlı ve güvenilir bir üründür.

10-CARCTOL alırken nelere dikkat edilmeli ve beslenme rejimi nasıl olmalı?

Hastaya, böbreklerinin çalışması içingünde 5 litreye kadar, önceden kaynatılıp soğutulmuş klorsuz  içme suyu  içirilmelidir.  Hasta tedavi süresince ''her tür ekşiden'' uzak tutulmalı.  Bir hastalık nedeniyle Doktor tavsiye etmediği taktirde C vitamini dahi alınmamalıdırr.  Tadı ''ekşi'' olan hiçbirsey yenmemeli ve içilmemeli.  Baslangıçta tatlı ama birkaç saat sonra ekşi olan yiyecekler de yenilmemelidir.  Örnek olarak, ekşimek üzere olan sütü gösterebiliriz.  Ham iken ekşi ancak olgunlaştıktan sonra tatlı olan mango türü meyvalar da bu gruba dahildir.  Tadı ekşi olan yiyecek ve içecekler vücutta var olan bir asit içerirler, ve gereksiz ayrıca zararı olan vücuttaki   asit miktarının artmasına neden olurlar. Ayrıca Carctol'un olumlu etkisi de engellenir.  Öte yandan, muz, papaya, hindistan cevizi, gibi meyvalarla havuç ve benzeri sebzeler yenebilir ve suları içilebilir.  Hastaya kolayca sindiremiyeceği yiyecekler verilmemeli. Süt hastanın sindirim sistemini, zorlamadığı taktirde verilebilir.  Sindirim sistemi rahatsızlığı olan hastalar doktora başvurarak bu durumun giderilmesini sağlamalıdır.  Carctol ağız yoluyla alındığı için, sindirim sistemi iyi çalşanlarda daha etkili olmaktadır.  Ekşi yiyeceklere örnekler:  domatez, mandalina, portakal, limon, üzüm, vişne, ekşi elma, her tür sirke, lor, mango.  Lütfen bu besinlerin almakta olduğunuz Carctol'un  etkisini azaltacağını unutmayın.
Aşağıdaki besinler diyetinizde bulunması gerekenlerdir:
-
Mantarlı, esmer pirinç pilavı,
-kepek ekmek, çavdar ekmeği veya yulaf ekmeği.
-Sıvı yağlardan sadece zeytin ve soya fasulyesi yağı,
-Taze meyva ve hertürlü sebze ile, mevsiminde bol ısırgan otu. Salatalarda sarmsak ve soğan,
-Taze sıkılmış meyva suyu. Özellikle havuç ve brokoli suyu( narenciye ve domates hariç)
-Kayısı çekirdeği, çiğ olarak, 60 kg vücut ağırlığı için 15 adet hesabiyle(başlangıçta acı gelebilir ama zamanla alışacaksınız)
-Buğday çimi. Islatıp çimlendireceğiniz buğdayın yeşil çimi 2.5 3 cm ye ulaşınca günde bir fincan kadar

ÜRÜNLER

Amla
Arshina
Boswellia
Carctol
Defense Plus
Gourdin
Livocin
MSM
Muktavati
Neem
Shilajit
Triphala
Yogi Slimmer
Yograj Guggul
BC-I, Kalp ve Damar

11-CARCTOL kullanırken sebze diyeti dışına çıkabilirmiyim?

Sebze diyetine uyulması önemlidir, ancak sebze dışında bir besin almak isterseniz, sindirimi kolay ve ekşi olmayanı seçmelisiniz.

12-CARCTOL'un kansere iyi gelmesi dışında başka faydası varmı?

Carctol her tür TÜMÖR' e etkilidir.  Aynı zamanda kemoterapi ve radyoterapinin yan etkilerinide giderir.  Sigara içen (tütün kullanan), kronik öksürüğü olan, yutma güçlüğü, ülseri bulunanlara Carctol almaları  tavsiye olunur.  Hatta düşük yapan, kısır olan, ayhali aksayan, iştahsızlık çeken, karaciğer yetmezliği bulunan ve diğer kadın hastalıklarından şikayeti olan hanımlar Carctol kullanmalıdırlar.  Aile geçmişinde kanser hastası bulunan  kişilerinde, önlem olarak Carctol almaları yararlarına olacaktır. 
Unutmayın; Önlem almak tedaviden garantili ve zahmetsizdir.
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  27 28 29  30
Genel bilgiler-7

Kanser konusunda uzmanlaşmış bazı kurumlar, kadınlara her ayın belli bir gününde memelerini muayene etmelerini tavsiye ediyor. En uygun zamamnda eğer adet görmeye devam ediyorsanız, adet ertesidir. Adet bitiminde memeler pek fazla şiş ve hassas olmaz.   Adet görmeyen kadınlarda her ayın birinci günü meme kontrolü yapabilir. Şayet memelerinizde bir şişlik saptarsanız, derhal doktorunuza bildirin; bu arada memelerdeki tüm şişliklerinde habis ( kötü huylu.) tümörler olmadığını da unutmayın.  Ama habis ise, derhal teşhiş konması ve tedavinin başarılı olabilmesi içinde, mümkün olduğunca çabuk alınması gerekir.
Nasıl Yapacaksınız
Aynanın karşısında durup kollarınızın pozisyonunu sürekli değiştirin ki, memelerinizide  değişik açılardan izleyebilesiniz. Daha sonrai yere uzanıp başınızın altına bir yastık,  hafifçe dikleştirmek için omuzlarınızdan birinin altına da katlanmış havlu yerleştirin. Yukarı kaldırdığınız memeyi diğer elinizin parmak uçlarının içiyle muayene edin.

Testis Kontrolu
Erkeklerin. Özelliklede genç erkeklerin, testislerini düzenli olarak kontrol etmeleri gereklidir. Testislerde kanser 25-35 yaş arasındaki erkeklerde ortaya çıkar, ama erken teşhis edilirse iyileşebilir. Her ikisinde de olabilir, ama  genellikle testislerden birinde görülür.

İlk belirtiler, testiste ağrısız bir şişlik veya yumru, skrotumda( testisleri tutan torba ) bir ağırlık duygusu, kasıkta veya midede fazla şiddetli olmayan ağrıdır. Bütün genç erkekler ayda bir defa testislerini kontrol etmelidirler. Sıcak küvette veya, duş sırasında skryum derisi gevşeyeceği için muayene daha rahat yapılabilir.

Nasıl Yapacaksınız
Skrotumu avucunuzla destekleyip büyüklüğünü ve ağırlığını kontrol edin. Birinin diğerinden ağır olması son derece normaldir. Ama hangisisnin daha büyük ve  sarkık olduğunu bilin ki, olağandışı bir gelişmeyi ayırt etmeniz kolay olsun. Her iki testisi de son derece yumuşak haraketlerle kontrol edin. İki elinizin arasına alıp parmaklarınızla herhangibir yumru, alışılmadık bir şişlik veya, sertlik olup olmadığını inceleyin. Testislerinizi iyi tanımak önemlidir, çünkü,  testisin araka tarafında  epidimis adı verilen ve spermlerin depolanmasını ve taşınmasını sağlayan kordonumsu uzun bir oluşum vardır. Skrotum sıcak ve gevşemiş bir haldeyken epidims testisten ayrılabilir ve siz bunu bir anormallik sanabilirsiniz.

Cilt kontrolu
Cildinizde büyüyen lekeler, benler, iyileşmeyen yaralar olup olmadığını düzenli olarak kontrol edin.
Yüzde, eAllerde ve kollardaki bazal hücre karsinomu ve skuamoz epitel karsinomu adı verilen cilt kanserleri, yeter,nce erken teşhis edildiğinde, klasik cerrahi ve radyoterapi  ile iyileşebilir. Vücuttaki habis melanomlar bile vaktinde fark edilirse başarıyla tedavi edilebilir. Aşağıdaki belirtilerden birini gördüğünüzde hiç vakit kaybetmeden doktorunuza iletin:
- Kaşınan bir ben
- Kurşunkalemin arka ucundan daha büyük bir ben
- Büyüyen bir ben
- Dış hatlarında değişiklikler olan bir ben
- Kanayan, akıntı yapan veya kabuk bağlayan bir ben

Bağırsak kontrolu

Bağırsak kanserinin dışarıdan belirtisi hemen hemen hiç yoktur. Bu nedenle yapılacak tek şey, bağırsak haraketlerinizi dikkatle takip etmektir. Herhangi bir değişikliğin devam etmesi, bir tümörün ilk işareti olabilir.
Sorun olduğunu gösteren belirgin bir işaret dışkınızdaki ' kandır.'  Bu tür bir belirtiyi derhal doktorunuza bildirin. Rektumdan kan gelmesinin bir nedeni de son derece ağrılı bir hastalık olan basurun (hemoroid) sonucu olabilir. Kabızlık çekiyorsanız dışarı çıkarken zorlanmak buna neden olabilir. Tehikeli değildir ve kolay tedavi edilebilir. Bağırsaklardaki kanamaya  polipler ( küçük iyi huylu oluşumlar ) de yol açabilir ve bunlar basit bir operasyonla alınabilir. Ama polipler bazan "habis öncesi", yani, kanserin ilk başlangıcı da olabilir. O nedenle bir an önce tespit edilip alınmalı ve laboratuara gönderilmelidir.
En çok görülen bir diğer belirti de, normal bağırsak haraketlerinizdeki değişikliklerdir. Herkesin alışkanlıkları başkadır, ancak farklı bir durum söz konusu olduğunda hemen doktora başvurunuz. Özellikle de, önce kabız, ardından ishal oluyorsanız ve bu durum tekrarlanıyorsa doktorunuza mutlaka bildirin.

KLASİK KANSER TEDAVİ YÖNTEMLERİ

Doktorlar ve cerrahlar genellikle ne söyler ve yaparlar

Daha önceki sayfalarda söylendiği gibi, kanser, kontroldan çıkan hücrelerin habis şekilde çoğalması ve çoğalmaya devam etmesidir. Bu nedenle, klasik tıp bu hücreleri mümkün olduğu kadar erken safhadayken, başka bir yere sıçrayıp orada da zarar vermeye başlamadan önce tespit etmeyi ve, ya cerrahi müdahaleyle alarak, yada, diğer yöntemlerle, yok ederk, nüksetmesini engellemeyi amaçlar.
Doktorlar kanserin her zaman öldürücü bir hastalık olmadığını bilirler. Bazı türleri, örneğin testis kanseri, tedavi edilebilir. Bu tür kanserin klasik yöntemlerle tedavisinde iyileşme oranı çok yüksektir. Yüzde 80'in  üzerindedir.
Ama doktorların bildiği başka bir şey daha vardır: Bütün kanser türleri, hatta akciğer kanseri gibi üstesinden gelinmesi en zor olanlar bile, gelişmelerinin ne kadar erken safhasında teşhis edilirse, tedavi şansı da o kadar yüksek olur.  Bu nedenle, doktorların çoğunun yaklaşomı, şayet bir kanser gelişiminin ilk safhasında, henüz başka bir yere sıçramamışsa, önünün kesilmesi ve hastanın iyileştirilmesi büyük bir olasılıkla mümkündür, şeklindedir.Hastadn hastaya değişmekle birlikte, tıp mesleği açısından kansersiz geçirilen beş yıl sihirli bir rakamdır.
Kanserli hastalar tedavi oldukları merkeze daha sonraki beş yıl boyunca düzenli aralarla gider ve önce üç ayda bir, sonra altı ayda bir, daha sonra da yılda bir kez kontroldan geçerler. Beş yıl geçtikten sonra hala kanser görünmezse, doktorlar hastalığın resmen iyileştiğine karar verirler.
SİPARİŞ
Carctol
Diğer Ürünler
1 2 3 4 5 5a 5b 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  27 28 29  30
Прокат игровых консолей в Новосибирске PS 4 700 в сутки город Новосибирск
Прокат игр прокат ps4 - аренда сони плейстейшн в Новосибирске sony dualshock 3 джойстик для ps3 - геймпад ps3 Новосибирск